Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 07.12.2008 09:27:15 

Stránky tanečnice Laisy

       Jak začít?Rozhodla jsem se zapsat svůj velký příběh,vždycky si říkám,že nejhorší je začátek,ale u tohoto příběhu je nejhorší konec:(.Připravit kapesníky a můžu začít.
       Začalo to zcela nevině,můj taťka je cvičitel psů,a tak mě jednou vzal sebou cvičit.Bylo to ve Frýdku.Přijel tam docela bohatý chlapík p.Jurásek,ale měl s sebou úchvatnou hovawartku Brentu!A tady to vše začalo,prostě jsem si Bren oblíbila a zamilovala jsem se do ní.Cvičila krásně a já ji jen obdivovala,co jiného mi taky zbylo,že?
       Další týden k nám dali Brentu na hlídání,byla jsem štěstím bez sebe.Hned když k nám přijela,tak jsme šly ven.Bylo to prostě..boží.Blbly jsme a skotačily,každý den žila jsem jen pro ni,ale pak už jela domů.Doufala jsem,že ji brzy uvidím.A pak se stalo něco,čemu jsem nevěřila...
       Zdál se mi sen.Ano vím,jen sen,ale čtěte.Byl krásný podzimní den a byla jsem doma,v tom přišla mamka a já se jí zeptala co bylo.Odpověděla:,,Volal p.Jurásek,rozvádějí se a Brentu dají nám.''Nemohla jsem uvěřit!!
       No jenže pak jsem se vzbudila a zjistila,že to byl jen sen.Docela jsem se nad to povznesla,ale další týden se stalo to,co jsem fakt nečekala.
       Mamka odpravdupřišla za slunečného dne a já se zeptala:,,Tak co se dnes stalo?''No a hádejte co řekla:,,Volal p.Jurásek,budou se rozvádět a neví komu dát Brentu,tak jí dají nám.''Nemohla jsem ani mluvit,byla jsem mimo!Ale byla to pravda!!
       Další týden už byla Bren u nás,a já zas každý den,chodila s ní ven.Tehdy jsem ještě nevěděla,jak moc jsou ty chvíle jedinečné a že už je asi nikdy nezažiju.
       Brenušku si začala její ,,bývalá'' majitelka brát na víkendy,to mi ještě nevadilo,ale z víkendů se staly týdny a z týdnu měsíc.A to už jsem to nevydržela a zeptala se taťky,kdy nám Berušku vrátí?A on jednoduše odpověděl:,,Nikdy,stejně s ní byly jen potíže.''To vím,ale taková rána pod pás?Rotbrečela jsem se a zavřela v pokoji.Říkala jsem si jak mi to mohli udělat?To nemůže být pravda..ale byla.Kdybych se ho nezeptala,tak mi to snad ani neřekne.Cítila jsem vztek,vztak ze zrady..a mé štěstí vyhaslo,všechno bylo pryč a ani má nej kamarádka mi neporozuměla.Cožpak nikdo nechápe,že se mi stýská??
       Uzavřela jsem se do sebe,celé večery jsem probrečela a nemyslela na nic jiného než na Brenušku.Celým srdcem jsem věřila jen jí a ona jediná mi pomohla ve chvíli,kdy jsem byla na dně,ty její oči ve mně září dodnes.Nemůžu zapomenout na den,kdy jsem ji znovu viděla.
       Bylo to o rok později a vezli jsme jim granule,ani jsem nevěděla,že tam jedeme.Když jsme k nim přijeli,uviděla jsem Bren a jsem ráda,že jsem se nerozbrečela,ale měla jsem na krajíčku.Rychle jsem ji objala a bylo vidět,že i ona je hrozně ráda,že mě vidí,tolik mi chyběla,ale stále nebyla se mnou,tedy aspoň ne doma.
       Dny plynuly a blížily se mé narozeniny,přála jsem ji jediné:vidět aspoň na sekundu Brentu.Ale nikdo to netušil,dokonce se mi zdál sen,že mám na narozky Beruš doma.
       A na mé narozeniny jsem Bren opravdu měla u sebe,bylo to krásné znovu ji vzít na procházku,ještě teď si pamatuju jak její srst vlaje ve větru a leskne se jí.
       Ale narozky byly za mnou a uplynul další rok,kdy už jsem nevěřila,že ji uvidím.Ale byl Silvestr 2004 a Bren u nás měla rodit,strašně jsem se těšila,ale taky bála,protože vím že Bren nesnáší dělobuchy.Naštěstí to přežila a miminka také a porodila ze dne 2.1. na 3.1.2005.Narodilo se krásných 7štěňat.Byli ji tak podobní a znovu jsem si užívala ty dny s ní,ale po dvou měsících Bren jela domů a zůstaly mi jen vzpomínky.
        Plynuly dny,měsíce a roky.Už jsem ji neviděla celé tři roky a stále na ni nedokážu zapomenout.Dny plné štěstí,radosti,smíchu a čisté mysli zůstanou navždy v mém srdci a láska,důvěra a upřímnost také.Ona mě naučila milovat psy.Nikdy na toto nezapomenu a kdokoli kdo si neuvědomí jak velkou mají psi duši,je v té mé hlupák.


Beruško nikdy na tebe nezapomenu!Snad se máš dobře..
Víš,že bylas,jsi a budeš v mém srdci až do smrti.Kdoví jestli mé nebo tvé.
    

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek